Kristy Rybanská

Tradiční Tantra Jóga je kombinací asán, dechových cvičení a meditace. Jde o pomalou formu jógy, která učí celé tělo meditovat. Zároveň uvolňuje mysl, a tím navozuje hlubinnou relaxaci na buněčné úrovni těla. Jemné a nenásilné provádění asán v hlubokém ponoru do ticha podvědomé moudrosti těla, rozšiřuje naše vnímání toku tělesné vitální energie a zároveň láskyplně posouvá hranice naší flexibility.

Praxe Tantra jógy bude zakončena meditací, obohacenou o zvukovou lázeň Solfegiho frekvencí a tibetských mís a dalších silných terapeutických nástrojů umožňující ještě hlubší ponor a relaxaci. Aromaterapie a energetické vůně k tomu všemu doladí i ty nejhlubší úrovně našich jemnohmotných energetických těl.

Pro Kristy se Tradiční Tantra Jóga a meditace stala inspirací pro pochopeni vnitřního světa, zvědomování se v přítomném okamžiku, hledání pravdy a rozpomínání se. Skrze zkušenosti během pobytu v indickém ašrámu se její život začal výrazně měnit. Díky tomu se začala otevirat a objevovat svůj vnitřní potenciál a poslání, navracet se k přirodě, a tak klidnit hladinu věčně rozbouřené mysli.
Tantra jóga se stala součástí její každodenní praxe a pomáhá jí otevírat stále nové a nové brány poznání na její Cestě.

FB Na cestách s Kristy
www.essncia.si