Adrian Atma
Adrian Atma
Adrian Atma

Adrian se narodil ve Francii a svou hudební cestu začal ve svých dvaceti letech. Jako samouk se naučil hrát na kytaru, klavír a mnoho dalších nástrojů. První skupina, pro kterou psal a skládal písně, byla francouzská. Rychle rozvíjel své hudební zkušenosti ve flamencu, francouzském cikánském džezu, klezmeru a cikánské hudbě z východní Evropy. Několik let hrál na jevišti s mnoha různými kapelami a projekty především ve Francii a dalších zemích Evropy.

Když začal cestovat sólově po celém světě, jeho hudba se vydala směrem do úplně jiné dimenze. Jeho první “pouť” do Indie proměnila veškerý jeho pohled na hudbu a svět vůbec. Od té doby prochází dlouhou a hlubokou cestou duchovní praxe, šamanismu a vnitřní transformace…

Pestré cestování po celé Evropě, v balkánských zemích, v Řecku, Turecku, na Středním východě, v Asii, Indii a Mexiku Adriana dále inspirovalo a měnilo jeho hudbu. Během své cesty se připojil k projektům s různými hudebníky v Istanbulu, Rádžasthánu a Mexiku.

Hudba se pro něj stala velmi posvátnou a duchovní praxí sama o sobě pobobně jako meditace. Začal vnímat  sílu přenosu a sdílení prostřednictvím hudby publiku a poznal, že hudba má sílu probouzet lidi k hlubšímu poznání jejich bytí.

Jeho hudební projekty jsou založené na improvizaci, spontánní tvořivosti a spojení s hlubším aspektem sebe sama při živém vystoupení. Proto je zážitek vždy jedinečný. Skladby se stejným základem, jsou vždy prováděny s variacemi specifickými pro daný okamžik a publikum.