Celodenní akce v Praze

Ecstatic Dance, Meditace, Joga, Zpěv, Tanec

 

Naše vize a témata:

🌿 především GAIA 🌏 – naše matka, naše tělo – chceme vyčistit pramen soucitu k té, která nás živí, která nás drží a dává nám život. V těžkých časech chceme zalévat Zemi naší vděčností a skrze to se rozhoupat k soucitným krokům – k jejímu a našemu léčení.

🌿 Jedním z nástrojů k očištění je naše schopnost OTEVŘÍT SE SVĚTU 🌏 – prohlásit: „Já jsem tvůrce, každý můj krok je umělecké dílo, každý můj nádech je tah štětcem na plátně nekonečna. Já jsem Svět a vítám se v sobě.“
🌿 Na Gaia Dance dostaneme možnost se projevit, propojit se se svým kreativním zdrojem a spoluvytvářet život skrze meditaci, hlas a pohyb.

 

Co máme za Cíle:

🌿 udržet/budovat komunitu tvůrců vlastních životů – lidí, kteří se rozhodli kráčet cestou, která vede skrze místa plná barev a zvuků.
🌿 transformovat vědomí – úkol SDG už od počátku projektu neměnný a jasný. Vytvářet příležitosti k růstu, ke změně – vstupte s námi do planoucího ohně a spalte to, co už vám neslouží. Je to na Vás. Dneska nebo jindy?
🌿 a také společně oslavit příchod podzimu! Léto končí a zima klepe na dveře. Dny se krátí, přichází čas na intergace prožitků intenzivního léta, čas pro úklid, uvnitřnění a ticho.

Kdo nás provede dnem věnovaným GAIE a co zažijeme: 

🌏 pranayama, joga, meditace
🌏 Monika Obermajerová – hlasová dílna

🌏 Erik Manouz – večerní Ecstatic Dance a Sacred Songs, 
🌏 Lu Neelam – Mantry a společné zpívání!
🌏 možná i nějaká překvapení!

PROGRAM

Bude upřesněn

DŮLEŽITÉ – Prosíme o včasný příchod na všechny části programu! Dejte si raději rezervu 15 min. Aby byl prostor se převléci, popovídat, občerstvit.
Děkujeme a těšíme se na společný tanec ❤️

Monika Obermajerová

Erik Manouz

Lu Neelam

VSTUPENKY