Mitsch Kohn

Mitsch Kohn je hudební skladatel, producent a klavírista. Narodil se v severním Německu a v současnosti žije v Berlíně. Jeho nejvyšším cílem je procítit a předat esenci hudby. Tvoří ze srdce a touží v hudbě zachytit jeho energii.

Léčivá ceremonie Mistche Kohna 

Otevřeme prostor, kde si můžete dovolit volnost pohybu a skrze něj se dostat na cestu do nitra sebe sama.

Mitsch vám pomůže dosáhnout hlubokého zvnitřnění a spojení s vesmírem, který v sobě máte.

Účastníci budou jemně vedeni intuitivní hudbou, zvuky a slovy a bude jim dovoleno vyjádřit vše, co ve svém vnitřním vesmíru naleznou.

Je na každém, jak daleko sám sebe pustí… může jít jen o hezký koncert, či o hloubkovou zkušenost.

Pascal de Lacaze

Tanec a hudba s Pascalem de Lacaze

Ecstatic Dance, Live dance journeys, Trance Dance.

Body Bhajan – a fun and easy combination of chanting and body percussion.

Deva Baumbach

Hudební mandala s Devou Baumbach

Hudební mandala je koncert s aktivní účastí publika založené na řízené improvizaci. Otevřeme prostor, kde mizí hranice mezi hudebníky a publikem a oslavíme kouzlo přítomného okamžiku.

Tato metoda spontánní tvorby v nás otevírá obnovující a uzdravující energie na různých úrovních a zároveň vytváří příležitost sdílet chvilky meditace, radosti a požehnání pro všechny vnímavé bytosti, a to zejména v této době planetární transformace.

Budeme společně zpívat mantry a hlasové smyčky a dáme našemu tělu možnost se volně hýbat. Předchozí zkušenost není nutná, všichni jsou vítáni.

Erik Manouz

AQUARIO

Extatický tanec s Erikem Manouzem

Dotknout se vyšších vibrací může být intenzivní (ale také opravdu zábavné a naplňující).

Chcete se dostat do bližšího kontaktu se svým duchovním aspektem? Extatický tanec je skvělým způsobem, jak toho dosáhnout. Celý rituál je spirituálně laděn od začátku do konce. Přináší pocity hlubokého napojení se na své bytí.


Extatický tanec je forma tance, ve které se tanečníci, bez nutnosti následovat konkrétní kroky, nechávají unášet rytmem, pohybují se volně na vlnách hudby, což může vést až ke stavům tranzu a pocitům extáze. Účinky extatického tance – záplavu endorfinů a extázi lze zažít v různé míře.


S ní souvisí i pocity propojení se s ostatními, stejně tak jako s vlastními emocemi. Tanec slouží jako forma meditace, pomáhá lidem vyrovnat se se stresem a dosáhnout vnitřního klidu. Pocit změněného stavu vědomí, kterého můžete během tance dosáhnout, bývá přirovnáván k pocitům, které zažíváme např. po intenzivním běhání.

Na našich akcích otevíráme bezpečný prostor pro neomezené pohybové vyjádření, skrze které se můžete spojit sami se sebou i s okolím, hlavně však s tím, co nás přesahuje na těch nejhlubších úrovních. Extatický tanec umožňuje autentické nacítění se na vaše tělo, v prostoru, kde se nesoudí. Naším záměrem je umožnit vám se opravdu uvolnit tak, aby vaše pravé já mohlo zcela bez zábran zářit ven skrze svobodný pohyb. Lidské tělo je chrámem nepřeberných možností. Přijďte poznat zákoutí toho vašeho, která se odkryjí, až když se člověk opravdu poddá vedení těla.

Petr Vašák

Pomáhám tak najít to nejlepší řešení jak vstoupit do proudu štěstí, svobody, harmonie, světla a lásky – do přirozeného stavu Bytí.

Božský dech (dechová extáze) a Petr Vašák

Objevte sílu a kouzlo našeho dechu. Naučte se dýchat na workshopu a terapii s pokročilou dechovou techniku optimalizující vaši mysl, tělo a duši. Je založena na holistických postupech Pranayama jógy a filosofii léčení v rozšířených stavech vědomí. Jde o opakování sérií dechových technik kombinovaných s vedenou meditací a intenzivní hudbou (muzikoterapií), které ve vás mohou probudit a odkrýt váš plný lidský potenciál a manifestovat lásku, harmonii, štěstí a hojnost a zároveň léčí vaše tělo. Je to cesta k opětovnému spojení se svou Duší, svým skutečným já a vaší vnitřní inteligencí a srdcem. Je to návrat do přirozeného stavu Bytí, do vděčnosti a Jednoty.

Pepe Danza

Pomáhám tak najít to nejlepší řešení jak vstoupit do proudu štěstí, svobody, harmonie, světla a lásky – do přirozeného stavu Bytí.

Sound Healing s Pepe Danza

Imagine yourself lying comfortably, between pillows and blankets, relaxing and absorbing therapeutic sound frequencies.

I use a variety of healing instruments from all over the world – Tibetan bowls, shamanic drums, Japanese flutes, string instruments and many more. The sounds and unique frequencies open and balance the physical and energetic body.

I incorporate ancient mantras and chants, based on Shamanic principles and the relatively new science of Vibrational Healing, to awaken harmonizing energies natural to the human body. This creates a profound state of relaxation, where the body and emotions can absorb the sound waves, thus triggering the body’s natural self healing powers.

Sound healing is a powerful, rejuvenating journey into the world of sound and therapy.

Available in private or group sessions.

I also offer workshops where we delve into the scientific principles behind the practice, study the techniques specific to each instrument, and learn the general system and its application. The workshop is suitable for both musicians and non musicians

Petr Vašák

Pomáhám tak najít to nejlepší řešení jak vstoupit do proudu štěstí, svobody, harmonie, světla a lásky – do přirozeného stavu Bytí.

Healing Voice Experience s Adamem Antošem

 

Healing Voice Experience otevírá příležitost k objevení další úrovně potenciálu systému člověka a zve k prožitku individuální schopnosti být sám sobě léčitelem, muziko-terapeutem a oporou v každodenním životě.
Na závěr setkání necháme vzniknout kolektivní improvizaci a společně vytváříme hlasový souzvuk, z kterého přirozeně přejdeme do ticha a kontemplace.

Kristian Zen

AQUARIO

Workshop Posilovna psychiky

Komunikační, vyjadřovací a kreativní výzvy.
Čelíme strachu z odmítnutí a rozvíjíme nástroje vnitřní opory, mysli a těla. Dáváme péči částem v nás, které potřebují být slyšeny, viděny a vedeny.  Rozvíjíme autenticitu, hravost a tak se můžeme s ostatními více poznat, propojit a vzájemně se podpořit. www.posilovnapsychiky.cz

City Shamanz

AQUARIO

City Shamanz

Freestyle rapová crew u které neuslyšíte stejný track. Podáváme vždy čerstvý a organický, hudební impro-juice plný slov a melodií. Regeae, Hip-hop, Dub, Drum´n´bass a další styly, jsou vlny, na kterých se vzrušením surfujeme do nekonečna a ještě dál.

Kristy Rybanská

AQUARIO

Tantra Joga s Kristy Rybanská

Tradiční Tantra Jóga je kombinací asán, dechových cvičení a meditace. Jde o pomalou formu jógy, která učí celé tělo meditovat. Zároveň uvolňuje mysl, a tím navozuje hlubinnou relaxaci na buněčné úrovni těla. Jemné a nenásilné provádění asán v hlubokém ponoru do ticha podvědomé moudrosti těla, rozšiřuje naše vnímání toku tělesné vitální energie a zároveň láskyplně posouvá hranice naší flexibility.

Praxe Tantra jógy bude zakončena meditací, obohacenou o zvukovou lázeň Solfegiho frekvencí a tibetských mís a dalších silných terapeutických nástrojů umožňující ještě hlubší ponor a relaxaci. Aromaterapie a energetické vůně k tomu všemu doladí i ty nejhlubší úrovně našich jemnohmotných energetických těl.