Součástí podzimního programu budou opět extatický tanec, workshopy spontánního tance s Hazou z Francie, workshopy Cesty Tančícího Srdce s Guyem Barringtonem, taneční rituály a improvizace, žívá hudba, o kterou se tentokrát postará Tomáš Reindl, Vojta violinista, Viktor Vlk, Štěpán Štoch a poprvé i Lu. Nebudou chybět ranní Osho meditace, jóga, dětský program a další setkání s úžasnými lidmi z celého světa.

Workshopy jsou vedeny v angličtině s překladem do češtiny.

Guy Barrington

Guy Barrington jako průvodce celým Gatheringem a Cestou Tančícího srdce … (Anglie)

Taneční cesty Dancing Heart Path/Cesta tančícího Srdce vytváří příležitost k hlubšímu prozkoumání různých aspektů naší probouzející se Lidskosti. Na tanečním parketě rozkrýváme a projevujeme své esenciální kvality a prociťujeme vlastní esenci, což obohacuje naší celou existenci. Každá taneční cesta je průzkum, objevování, modlitba, prozření, sen, vize a oslava Bytí.

Haza Aheli

Haza Aheli (Francie)

Haza je tanečnice, choreografka a učitelka z Francie. Prozkoumává vesmíry etnických a současných tanců. Vášnivá, silná a totálně mystická Haza ztělesňuje vynalézavost a charisma přítomnosti. Její tanec je unikátním mixem tradiční a inovativní choreografie, který umožňuje emoční vyjádření. Společně s Gueym se postará o hladký průlet našimi těly a naladí nás na záměr setkání.

Inner Jam

Inner Jam (Česká republika)

Můžete se těšit na spoustu živé hudby v podání Inner jam uskupení muzikantů, průvodců Vojty, Viktora, Štěpána a Lu.