Součástí našeho programu budou extatický tanec, workshopy spontánního tance, kontaktní improvizace, workshop Cesty Tančícího Srdce s Guyem Barringtonem, TaKetina, 5 Element dance workshop, hlasový workshop se Susie Ro Prater, taneční rituály a improvizace, súfijská meditace s Virgíliem Beatrizem and Joãem Vagosem, koncerty Netanela Goldberga a Mistche Kohna, Vojty violinisty, Adriana Atmy, Maoka a dalších, žívá hudba, jamy, ranní Osho meditace, jóga, dětský program, koupání a hlavně setkání s úžasnými lidmi z celého světa.

Workshopy jsou vedeny v angličtině s překladem do češtiny.

Netanel Goldberg

Mitsch Kohn

Koncert Mistche Kohna a Netanela Goldberga (Izrael – Německo)

Pravda Přítomnosti – léčivá ceremonie za doprovodu intuitivní hudby Mitsche Kohna a Netanela Goldberga. Otevřeme prostor, kde si můžete dovolit volnost pohybu a dostat se na cestu do nitra sebe sama. Netanel a Mitsch vám pomohou dosáhnout hlubokého zvnitřnění a spojení s vesmírem, který v sobě máte. Účastníci budou jemně vedeni intuitivní hudbou, zvuky a slovy a bude jim dovoleno vyjádřit vše, co ve vnitřním vesmíru naleznou. Je potom na nich samotných, jak daleko sami sebe pustí…může jít jen o hezký koncert anebo hlubokou ozdravnou zkušenost.

Shradha

Tori Baba

Tanec 4 elementů s Shradhou (Izrael) and Dj Tori Babou

Tanec čtyř elementů už asi dobře znáte – jde o meditaci založenou na stavu tranzu. Je to energetický a mocný proces tance bez pravidel a zábran, který nás vede k osvobození skrze šílenství. Dovol si být v tanci totální, ve své živosti, svobodě těla a pohybu. Tak opravdu poznáš sám sebe i ostatní, setkáš se s radostí i hněvem, s touhou žít – která je vždy dobrodružná a plná překvapení. Žít znamená být v neustálém pohybu a pohyb je tanec, je uvolnění. Opuštění nutkavých myšlenek, bytí v čistotě a odevzdání se, být tancem samotným.

João Vagos

Virgilio Beatriz

Sufijská tranzovní meditace s Virgíliem a Joaem (Portugalsko)

Vstup do tranzu přes pohyb, zpěv a dýchání, následující tradiční formát Sufismu. Tento zážitek nás vede k velmi vysokým vibracím v oblasti energie.

Guy Barrington

Guy Barrington jako průvodce celým Gatheringem a Cestou Tančícího srdce … (Anglie)

Taneční cesty Dancing Heart Path/Cesta tančícího Srdce vytváří příležitost k hlubšímu prozkoumání různých aspektů naší probouzející se Lidskosti. Na tanečním parketě rozkrýváme a projevujeme své esenciální kvality a prociťujeme vlastní esenci, což obohacuje naší celou existenci. Každá taneční cesta je průzkum, objevování, modlitba, prozření, sen, vize a oslava Bytí.

Adrian Atma

Koncert Adriana Atma (Francie – Indie)

Adrian svou virtuózností spojuje zvuky indického sitáru, kytary, nepálské bansuri (flétna), houslí a arménského duduku. Vezme vás na cestu s mnoha příchutěmi indické klasické hudby, flamenka, šamanské hudby, manter, hudby středního východu a cikánů.

Tori Baba

Tanec s Dj Torim Babou (Izrael)

Tori hraje na festivalech po celém světě a bez potíží se svými tribal sety roztančí každého. Ve svých vystoupeních balancuje mezi elektronikou a akustikou, mezi duší živé muziky a uvolňujícími účinky trancu až k naprosté taneční extázi.

Kateřina Stejskalová

INDeepenDance S Katkou Stejskalovou (Česko)

Spontánní vědomý tanec s Kateřinou pro zkušené i začínající tanečníky, kteří chtějí tančit a občerstvit se ve spontaneitě a hravosti tance bez kontroly a omezení. Ty, kteří si přejí znovu nabýt důvěru ve své tělo a ducha skrze svobodný tanec, rytmus, dech a kontakt s ostatními v tanci a hudbě. Kohokoli, kdo chce využít tančícího těla – a podpory tančící skupiny – aby unikl omezení podmíněného “civilizovaného” nastavení mysli, které nás odděluje od boží lásky v nás, mezi námi a ostatními a od kouzla života samotného. Jedince, kteří si přejí skrze akci vědomého tance rozvíjet schopnost následovat svou vrozenou tvořivost, experimentovat se svou tvořivou existencí, a tak nechat vyjít své vnitřní životadárné slunce. Každého, kdo touží plně oceňovat krásu své vlastní existence, rytmus tlukoucího srdce, moudrost svých chodidel skrze ponoření se do prosté, ale nepředstavitelné přirozenosti posvátné existence: krok za krokem, dech za dechem, pohyb za pohybem.

Declan Ji

Declan Ji

Declan Ji – * CONTACT PLAYGROUND

je taneční meditace / ceremonie. Začneme v kruhu a skončíme v kruhu… krátká rozcvička a po zaznění zvonku se z našeho prostoru stává hřiště a vyrážíme společně na cestu. Na magickou cestu, kde účastník dostane možnost prozkoumávat a komunikovat skrz pohyb a zvuk. Můžeš se smát, můžeš plakat, můžeš dělat zvuky, ale slova na naše hřiště nepustíme.
Tento neverbální prostor vytváří magický prostor NO MIND. Kouzelný prostor, kde jsme všichni spolu spojeni v tanci a hravosti. Prostor JEDNOTY, který všichni držíme pohromadě a kde jsou si všichni rovni. Nezáleží na tom, zda jste nikdy předtím nedělali kontaktní improvizace nebo jste profesionální tanečník / učitel…
Neverbální neznamená ticho! Na Hřišti Declan hraje experimentální downtempo – elektronickou hudbu smíchanou s živými nástroji, aby vytvořil rozmanité spektrum zvukové krajiny kombinující downtempo ambient, se smyslnými, éterickými, pozitivními, povznášejícími a hravými melodiemi. To evokuje širokou škálu emocí a mnoho vrstev, mezi kterými se tanečníci mohou volně pohybovat.

Extatický tanec

Vědomá taneční oslava, meditace, šamanská cesta… Začíná se vedeným rozehřátím těl a poté se vstupuje do neverbálního světa, kde Declan rozehraje široké spektrum zvukových palet a rytmů, vytvoří otevřený, bezpečný a nehodnotící prostor pro tanečníky, aby mohli svobodně prozkoumávat a vyjadřovat sebe skrze pohyb a hudbu. Dohromady spoluvytvoříme prostor za hranicemi mysli, kde se mužeme důvěrně napojit na sebe nebo/a na ostatní.

Susie Ro

Workshop zpěvu „Tribal Heart Song“ se Susie Ro (Anglie)

„Společný zpěv je pokročilá technika, která nás téměř okamžitě odvádí z našich hlav do našich srdcí.“ Zažijte neskutečnou moc, kterou má spojení našich hlasů ve společné harmonii – vytvořme Slunovratový kmen, který společným zpěvem objeví dar otevření se plné přítomnosti a radosti z harmonického propojení. Jste srdečně zváni, všichni bez zkušenosti se zpěvem, písně se naučíte poslechem.

Adrian Atma

Hridaya meditatace s Adrianem Atmou

Tato meditace je způsob, jak odhalit naši základní esenci, Vyšší Já, atman, neboli naše „spirituální srdce,“ jak to bylo nyzýváno v mnoha tradidičních učeních. Hridaya je založena ma tradičních duchovních principech a vizích z klasické jógy, vycházejích z Patanjali jógových sutrách, advaita, vendatě, tantře a kašmírském Shaivismu.

Eliška Vaea

Eliška Vaea Tanec 5Elementů™

Probuď v sobě SVOBODU s pomocí elementů, kterými se protančíš do hloubky a spojení se svou esencí. Tanec 5Elementů™ ti pomůže uzemnit, plynout, transformovat, dýchat a napojit se na sebe, skrze sebe na komunitu, zemi a hlavně zázrak v sobě. Tento tanec je aktivní meditací provázenou světovou a živou hudbou, která tě zavede přímo do nitra tvé duše.

Kula

Workshop TaKeTiNy s Kulou (JAR)

TaKeTiNa je hudební, meditativní skupinový proces pro lidi, kteří chtějí rozvíjet své povědomí o rytmu. V procesu TaKeTiNy se pracuje se třemi různými rytmickými vrstvami – hlasem, tleskáním a kroky – které se zapojují současně.
TaKeTiNa posiluje odvahu, odolnost a duševní rovnováhu skrze rytmus.

Virgilio Beatriz

Workshop Probouzení Hlasem s Virgíliem Beatrizem

Tento workshop nabízí možnost objevit přirozenou polohu hlasu, otevření páté čakry a vstoupení do stavu aktivní meditace, v které dosáhnete uvolnění a velkého propojení se sebou samým.

Program se může do začátku festivalu lehce změnit.

VSTUPENKY

KAPACITA JE 150 OSOB