Příběhy Sacred Dance Gathering 2020 se odehrají 24.– 28. června v mystických prostorách lesního království Sklenářky. Na společné výpravě za vzestupem nás doprovodí již dobře známí známí i zatím neznámí umělci. Workshopy jsou vedeny v angličtině s překladem do češtiny.

Guy Barrington

Guy Barrington jako průvodce celým Gatheringem a Cestou Tančícího srdce … (Anglie)

Taneční cesty Dancing Heart Path/Cesta tančícího Srdce vytváří příležitost k hlubšímu prozkoumání různých aspektů naší probouzející se Lidskosti. Na tanečním parketě rozkrýváme a projevujeme své esenciální kvality a prociťujeme vlastní esenci, což obohacuje naší celou existenci. Každá taneční cesta je průzkum, objevování, modlitba, prozření, sen, vize a oslava Bytí.

Haza Aheli

Haza Aheli (Francie)

Haza je tanečnice, choreografka a učitelka z Francie. Prozkoumává vesmíry etnických a současných tanců. Vášnivá, silná a totálně mystická Haza ztělesňuje vynalézavost a charisma přítomnosti. Její tanec je unikátním mixem tradiční a inovativní choreografie, který umožňuje emoční vyjádření. Společně s Gueym se postará o hladký průlet našimi těly a naladí nás na záměr setkání.

Inner Jam

Inner Jam (Česká republika)

Můžete se těšit na spoustu živé hudby v podání Inner jam uskupení muzikantů, průvodců Vojty, Viktora, Štěpána a Lu.

Šárka Kačabová

Šárka Kačabová (Česká republika)

Jemná jóga s divoškou Šárkou.

Lekce jógy, které vede Šárka jsou jemné, nenáročné, ale jdou do hloubky. Jóga přináší novou energii, harmonii těla a duše. Těšte se na originální spojení jemné jógy, čchi-kung, automasáží, tantry, spontánního tance a meditace. Lekce budou vyladěny na aktuální potřeby účastníků Sacred Dance Family Gatheringu jako základ pro celodenní práci a radost těla i duše. Přijďte se jemně protáhnout rozhýbat tělo i energie, uvolnit se, naladit se na vesmír v nás i nad námi.