Pascal de Lacaze

Pascal je DJ a muzikant z Berlína známý pro svůj jedinečný styl zaměřený na rytmus a tanec, díky němuž si získal přátele v mnoha komunitách po celém světě. Tanečníci se ponořují do hudby díky jeho inovativnímu mixovacímu stylu spojenému s energickým moderním bubnováním s transcendentálním rytmem.

Během své hudební kariéry Pascal ušel dlouhou cestu, počínaje bubnováním na techno ravech v 90. letech, přes hru na bicí v kapele Jazz Big Band či hru na conga na klubových večírcích, až po hru na perkuse pro uznávané umělce Sacred Music jako jsou např. Dave Stringer, Janin Devi, Kevin James Carroll, Lulu a Mischka či Peia.

Od roku 2010 Pascal pořádá v Berlíně extatické tance, při nichž je rezidentním DJem a své sety doprovází živými perkusemi a vytváří tak naživo taneční cesty. Během workshopů a na festivalech Pascal vede techniku Body Bhajan – zábavnou a snadnou kombinaci zpívání a hry na perkuse pomocí vlastního těla.

Pascal získal magisterský titul v oboru kulturních věd a v minulosti pracoval jako copywriter, redaktor a manažer sociálních médií. Je certifikovaným lektorem jógy a Acrojógy a má hluboké znalosti o tom, jak vést skupiny k obohacujícím zážitky. Pascal je jedním z ředitelů festivalů Goa Ecstatic Dance Festival, Ecstatic Dance Festival Portugal a Ecstatic Dance Festival.

www.pascaldelacaze.life

 

Ecstatic Dance German Kula Celebration 2015

DJing & drumming for Ecstatic Dance at German Kula Celebration 2015. // Tracks: Parov Stelar (The Phantom – 1930 Version) and Yolanda be cool (Afro Nuts).

Zveřejnil(a) Pascal de Lacaze dne Středa 11. října 2017

page1image46606848

Pascal de Lacaze – Ecstatic Dance Zurich

Ecstatic Dance Zurich rocked! I had great fun playing music for you. Thank you!

Zveřejnil(a) Pascal de Lacaze dne Pátek 11. října 2019

Pascal de Lacaze & Arun Ji Djing & drumming in Arambol, Goa

Pascal de Lacaze drumming & Arun Ji DJing at The Source Arambol. Track produced by Martyn Zij (https://youtu.be/x_aZYEt_y-I). /// Video shot from the majestic Banyan Tree (thanks, Leo Haskin)

Zveřejnil(a) Pascal de Lacaze dne Pátek 2. února 2018

https://youtu.be/FaQKzoL07Y8 (BODY BHAJAN)

Pascal de Lacaze in Moscow

Ecstatic Dance Moscow was such high energy! Drums, Drop, DANCE!

Zveřejnil(a) Pascal de Lacaze dne Čtvrtek 2. srpna 2018