Pascal de Lacaze

Pascal je DJ a muzikant z Berlína známý pro svůj jedinečný styl zaměřený na rytmus a tanec, díky němuž si získal přátele v mnoha komunitách po celém světě. Tanečníci se ponořují do hudby díky jeho inovativnímu mixovacímu stylu spojenému s energickým moderním bubnováním s transcendentálním rytmem.

Během své hudební kariéry Pascal ušel dlouhou cestu, počínaje bubnováním na techno ravech v 90. letech, přes hru na bicí v kapele Jazz Big Band či hru na conga na klubových večírcích, až po hru na perkuse pro uznávané umělce Sacred Music jako jsou např. Dave Stringer, Janin Devi, Kevin James Carroll, Lulu a Mischka či Peia.

Od roku 2010 Pascal pořádá v Berlíně extatické tance, při nichž je rezidentním DJem a své sety doprovází živými perkusemi. Během workshopů a na festivalech vede techniku Body Bhajan – zábavnou a snadnou kombinaci zpívání a hry na perkuse pomocí vlastního těla.

Pascal získal magisterský titul v oboru kulturních věd a v minulosti pracoval jako copywriter, redaktor a manažer sociálních médií. Je certifikovaným lektorem jógy a Acrojógy a má rozsáhlé zkušenosti s tím, jak vést skupiny k obohacujícím zážitků. Pascal je jedním z ředitelů festivalů Goa Ecstatic Dance Festival, Ecstatic Dance Festival Portugal a Ecstatic Dance Festival.