James Skalkos

Strávil léta studiem u mistrů v různých starodávných tradicích od amazonského curanderisma, druidské mystiky, havajské kahuny, mistrů západních a orientálních prací s tělem, u léčitelů a léčitelek australského vnitrozemí, psychických chirurgů a léčitelů víry, starověkých tantrických mistrů, kvantových farmářů a zahradníků, moderních géniů z hnutí pro biohackery neurofeedbacku, vědců a terapeutů.

Bydlel v odlehlých pouštích a džunglích, v lesích a jeskyních, cvičil s mistry léčiteli v mnoha starodávných tradicích a disciplínách, jen abych zjistil, že nikdy nebyl zlomen. Ale byla to setsakra zběsilá jízda k takovému zjištění dojít.

Ve zkratce o sobě: „Jsem bytost, zahradník, umělec, správce země, strážce jejích království, průvodce a facilitátor mystických říší, vypravěč, výzkumník, dobrodruh, kouzelník a alchymista.

Cítím se úzce spojen se zemí a cítím hlubokou úctu ke všem jejím obyvatelům.

Moje cesta je můj dar světu.“

 

DYNAMIC MOVEMENT THERAPY

Posláním DMT bylo vždy znovu probudit pochopení a pociťovanou zkušenost, že my, lidé nejsme od přírody odloučení, příroda není někde tam venku, nýbrž naše součást nebo my součástí přírody.

Existuje mnoho důvodů, proč je lidstvo tak hluboce traumatizováno a odpojeno, důvody jsou staré, mnohotvárné a neviditelné. Je důležité uznat tyto rány s laskavostí a zvážit, proč jsou tyto rány přítomny, než zaplníme jejich místa praktikami zvyšujícími výkon.

Vice

http://www.dynamicmovementtherapy.com